DOPRAVA ZDARMA od 1500 Kč.

Výživa vnitřních plastů RRCustoms Bad Boys Interior Dressing Girls Perfume Scented Gum 500ml

Chrání a zdůrazňuje hloubku barvy plastových, pryžových a vinylových prvků. Objem 500 ml.

 
Skladem
Kód: 1505
270 Kč
Kategorie: Čištění a údržba plastů
Hmotnost: 0.7 kg

RRCustoms BAD BOYS Interior Dressing GIrl Perfume - jemně a účinně osvěží a ochrání vaše vnitřní plasty. Dokonale zdůrazní hloubku barvy plastových, pryžových a vinylových prvků. Zanechá na povrchu antistatickou vrstvu a UV filtr, aby se zabránilo vyblednutí plastů.

 

CO UMÍ?

Čistý, dokonalý interiér, příjemná vůně dámských parfému.  Jemně čistí a účinně osvěží, ochrání vnitřní plasty. 

 

JAK NA TO?

  1. před nanesením Interior Dressingu očistěte povrch pomocí BadBoys Interior Detailer nebo silnější nečistotou BadBoys Plastic Cleaner
  2. před použitím lahvičku protřepejte
  3. naneste malé množství prostředku pomocí aplikátoru
  4. přebytečný produkt odstraňte hadříkem z mikrovlákna. Chcete-li efekt vylepšit, opakujte kroky a aplikujte druhou vrstvu.

 

NA CO SI DÁT POZOR?

  • vyhněte se postřiku na čalounění a sklo
  • uchovávejte na suchém a chladném místě při teplotě 5–25 °C
  • zavření lahvičky neoriginální zátkou může způsobit její vtažení. Tahání do láhve nemá vliv na kvalitu výrobku. Před aplikací se ujistěte, že povrch, který má být vyčištěn, je chladný. Nevystavujte činidlo zamrznutí nebo přehřátí. Nenechávejte na povrchu uschnout. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

BadBoys - automobilová kosmetika značky RRCustoms vyvinutá společně se sesterskou společností RRCustoms LTD z Velké Británie. Myšlenkou bylo vytvořit autokosmetiku, která výborně funguje a poskytne uživateli i něco navíc. Fantastické vůně, snadno použitelné, mimořádný design - jedná se o prémiovou řadu i pro profesionální použití.

 
Zpět do obchodu