DOPRAVA ZDARMA od 1500 Kč.

Detailer laku RRCustoms Quick Detailer Plus 0,5L

Na rychlé leštění sterilních, lakovaných povrchů, pokrytých voskem nebo keramikou. Hydrofobní povlak, který velmi účinně odpuzuje vodu. Vydrží několik mytí. Objem 500 ml.

Skladem
Kód: 221
229 Kč
Kategorie: Voskování auta
Hmotnost: 0.6 kg
Detailer laku RRCustoms Quick Detailer Plus 0,5L
Výprodej

RRCustoms Quick Detailer Plus na rychlé leštění lakovaných povrchů, pokrytých voskem nebo keramikou. Vytváří hydrofobní povlak, který velmi účinně odpuzuje vodu.

Správně aplikovaný povlak vydrží několik mytí. Quick Detailer + na lak z řady Car Wash přináší hloubku barvy barvy a maskuje malé škrábance.

Nepoškozuje vosk ani keramický povlak. Místo toho vytváří hydrofobní povlak (efekt kapiček), který účinně odpuzuje prach, částice prachu a vody.

 

CO TO UMÍ?


Speciálně vyvinutý pro použití na vozidlech pokrytými vosky a keramickými povlaky. Ideální pro leštění autolaku, na lakované povrchy vyplňuje malé škrábance a dutiny. Přináší hloubku barvy, vytváří hydrofobní povlak odpuzující vodu. Prostředek lze použít na suchý i mokrý lak. Quick Detailer + je také vhodný jako mazivo pro CLAY. Nevyžaduje ředění, připravený k okamžitému použití. Pro povrchy bezpečný, pokud se používají podle pokynů.

Vůně žvýkačky.

JAK NA TO?

  1. před aplikací leštícího prostředku QD + laku se doporučuje vozidlo důkladně předmýt RRC Aktivní pěnou a řádně omýt RRC šamponem
  2.  A) Quick Detailer mokrá aplikace: nastříkejte prostředek, spláchněte přebytek a osušte povrch
     B) Quick Detailer suchá aplikace: použijte dva ručníky z měkkých mikrovláken, stříkejte přípravek na mikrovlákno a otřete povrch, druhým mikrovláknem setřete přebytečný přípravk Quick Detailer +, abyste získali lesk

NA CO SI DÁT POZOR?

  • skladujte na suchém a chladném místě při 5 - 25 ° C
  • nevystavujte mrazu nebo přehřátí
  • před aplikací se ujistěte, že povrch, který má být ošetřen není horký a je chladný
  • neaplikujte na plném slunci
  • udržujte mimo dosah dětí
  • produkt pro profesionální použití

 

CarWash - automobilová kosmetika značky RRCustoms. Produkty, které kombinují účinnost a vysokou kvalitu za rozumnou cenu. Vše je vyráběno na vlastní výrobní lince, která umožňuje plnou kontrolu nad každou fází výroby - od první myšlenky až po fázi designu, intenzivního testování a implementace.
Ideální řada pro pravidelné použivání, s nejlepším poměrem mezi funkčností a cenou výrobků.

Zpět do obchodu