DOPRAVA ZDARMA od 1500 Kč.

Sada pro čištění a ochranu kůže RRCustoms Bad Boys Leather Care SET STANDARD

Dokonalá sada pro čištění a ochrany koženého čalounění Vašeho automobilu.

Skladem
Kód: 806
899 Kč

Bad Boys: LEATHER CARE SADA je dokonalý způsob čištění a ochrany koženého čalounění Vašeho automobilu.

SADA obsahuje:
Leather Cleaner 150 ml
Leather Conditioner Matt 100 ml
Leather Cleaning Brush
2 x White microfiber for leather/ interior 30 x 30 cm
White Cotton Applicator


Leather Cleaner 150 ml je silný a účinný čisticí prostředek. Odstraňuje nečistoty a skvrny z hladkých usní. Díky svému silnému složení je schopen vypořádat se se zanedbanými povrchy a bezpečně obnovit jejich původní barvu. Neutralizuje nepříjemné pachy, jako je cigaretový kouř, lidský pot, kuchyňské pachy atd. Dodává příjemnou vůni kůže.

Leather Conditioner Matt 100 ml- se používá k impregnaci a výživě kožených povrchů. Výrobek proniká hluboko do kůže a dodává jí pružnost a vůni kůže. Použitím kondicionéru BadBoys Leather Conditioner je kůže opět měkká a hladká a zanechává ji matnou.

Leather Cleaning Brush- a brush for cleaning leather upholstery je kartáč z měkkých štětin. Ideální pro všechny typy kůže.

2 x White microfiber for leather/ interior 30 x 30 cm-  ultra měkký, bílý a nebarvený ručník z mikrovlákna. Ideální volba pro interiér z jemné kůže. Dvě strany nabízejí různou délku vláken - jedna je více plyšová pro extra jemné čištění, druhá je ideální pro setření nečistot.

White cotton applicator je velmi jemný aplikátor z bílé bavlny pro nanášení výživy. Zajišťuje jistotu aplikace bez rizika poškrábání povrchu. Velmi savý, usnadňuje práci s velkým množstvím výživy.

 

 

BadBoys - automobilová kosmetika značky RRCustoms vyvinutá společně se sesterskou společností RRCustoms LTD z Velké Británie.
Myšlenkou bylo vytvořit autokosmetiku, která výborně funguje a poskytne uživateli i něco navíc.
Fantastické vůně, snadno použitelné, mimořádný design - jedná se o prémiovou řadu i pro profesionální použití.

Zpět do obchodu