DOPRAVA ZDARMA od 1500 Kč.

Odstraňovač asfaltu, pryskyřice a lepidel pomalý RRCustoms Bad Boys Tar&Glue Slow 500ml

Účinný přípravek pro bezpečné odstranění dehtu z téměř každého povrchu vozu.

 
Skladem
Kód: 1538
248 Kč
Kategorie: Čištění laku
Hmotnost: 0.7 kg
pol il BadBoys Tar Glue Slow 500ml 2016
Novinka

Bad Boys Tar&Glue Slow - přípravek vytvořený pro bezpečné odstranění dehtu a lepidel z téměř každého povrchu vozu, bez obav z poškození lakovaných prvků karoserie, jako jsou ráfky, prvky pokryté galvanickými povlaky, lamely z plastu, hliníkové, chromované nebo poniklované detaily.

 

CO UMÍ?

Mimořádná výhoda pomalého odpařování činidla vám umožní provádět dekontaminaci i v horkých dnech. Zvláště se doporučuje pro čištění vozu před leštěním nebo nanášením vosku a jako jedna z fází "odpojení" keramických povlaků. Reakce přípravku se projevuje charakteristickým odkapáváním rozpuštěných dehtových částic tmavě hnědé barvy. Přípravek se velmi snadno oplachuje, díky čemuž nezanechává bílé stopy. Extrémně snadno použitelný a bezpečný produkt pro detailing.

 

JAK NA TO ?

  1. v případě potřeby odstraňte takzvanou "silniční fólii" pomocí odstraňovače fólie Trafic a rez pomocí odstraňovače Iron Remover
  2. aplikujte přípravek na chladný a suchý povrch automobilu pomocí přiložené podložky
  3. Nechte přípravek na povrchu po dobu 5 až 10 minut, nedovolte, aby uschnul
  4. Opláchněte vodu pod tlakem a důkladně umyjte auto šamponem.

 

NA CO SI DÁT POZOR?

  • v případě potřeby opakujte postřik na omytém povrchu a pracujte s měkkým mikrovláknem nebo jemným kartáčem, např. na těžko přístupných místech, jako jsou ráfky
  • opláchněte tlakovou vodou a znovu umyjte auto v místě postřiku.
  • nepoužívejte přípravek na plném slunci a na horkých površích.
  • před aplikací zkontrolujte činnost činidla na málo viditelném místě.
  • aby nedošlo k poškození podložky, opláchněte ji hojně vodou ihned po každém použití, abyste odstranili produkt nahromaděný v něm.
  • nepoužívejte přípravek na jednosložkový lak!

 

 

BadBoys - automobilová kosmetika značky RRCustoms vyvinutá společně se sesterskou společností RRCustoms LTD z Velké Británie.Myšlenkou bylo vytvořit autokosmetiku, která výborně funguje a poskytne uživateli i něco navíc. Fantastické vůně, snadno použitelné, mimořádný design - jedná se o prémiovou řadu i pro profesionální použití.

 
Zpět do obchodu