DOPRAVA ZDARMA od 1500 Kč.

Detailer laku RRCustoms Bad Boys Quick Detailer 500ml QD

Dodává povrchu hluboký lesk, kluzkost a hydrofobní efekt.

 
Skladem
Kód: 1520
289 Kč
Kategorie: Voskování auta
Hmotnost: 0.7 kg

RRCustoms Bad Boys - Quick dodává povrchu hluboký lesk, kluzkost a hydrofobní účinek. Maskuje mikrotrhliny, díky nimž povrch „zadrží“ nečistoty pomaleji.

 

CO UMÍ?

Ideální pro ochranu Vašeho vozidla. Pro použití na autech bez vosku i na vozech potažených vosky a povlaky. Vyplňuje mikro škrábance a dutiny na lakovaných površích, přináší hloubku barev Vytváří hydrofobní povlak, který odpuzuje vodu i nečistoty, prostředek lze použít na suchý i mokrý lak

 

JAK NA TO?

  1. pomocí aplikace QD se doporučuje vozidlo důkladně umýt
  2. dvě možnosti aplikace:  Mokrá aplikace Quick Detailer: nastříkejte prostředek asi 20 ml., opláchněte přebytek a osušte povrch ručníkem, nenechte ho uschnout! Aplikace na suchý lak: použijte dva měkké ručníky z mikrovlákna, nastříkejte prostředek na mikrovlákno a vtírejte do povrchu, přičemž druhé mikrovlákno otřete přebytečný Quick Detailer, abyste získali lesk. Doporučené množství na auto 10-30ml.
  3. nepoužívejte příliš mnoho produktu způsobuje pruhy.

 

NA CO SI DÁT POZOR?

  • skladujte na suchém a chladném místě při teplotě 5 – 25 ° C
  • nevystavujte výrobek zamrznutí nebo přehřátí
  • před aplikací se ujistěte, že povrch, který má být vyčištěn, je chladný. Nepoužívejte na plném slunci a větru!
  • buďte mimo dosah dětí

 

BadBoys - automobilová kosmetika značky RRCustoms vyvinutá společně se sesterskou společností RRCustoms LTD z Velké Británie. Myšlenkou bylo vytvořit autokosmetiku, která výborně funguje a poskytne uživateli i něco navíc. Fantastické vůně, snadno použitelné, mimořádný design - jedná se o prémiovou řadu i pro profesionální použití.

Zpět do obchodu