DOPRAVA ZDARMA od 1500 Kč.
Neohodnoceno

Velká sada pro čistění a ochranu kůže RRCustoms Bad Boys LEATHER CARE SET PRO

SET je perfektní pro vyčištění a ochranu koženého čalounění Vašeho automobilu.

Můžeme doručit do:
19.4.2023
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 809
1 499 Kč
Kategorie: Sady autokosmetiky pro interiér auta
Položka byla vyprodána…

Bad Boys:LEATHER CARE SET PRO  perfektní způsob, jak vyčistit a chránit kožené čalounění Vašeho automobilu.

 

SET Obsahuje:

  • Leather Cleaner 500 ml
  • Leather Cleaner 150 ml
  • Leather Conditioner Matt 100 ml
  • Leather Cleaning Brush
  • Narrow soft brush
  • Soft brush for cleaning details
  • 3x White microfiber for leather/ interior
  • White Cotton Applicator
  • Leather Scent 30 ml

Leather Cleaner 500 ml- je silný a účinný čisticí prostředek. Odstraňuje nečistoty a skvrny z hladkých usní. Díky svému silnému složení je schopen vypořádat se se zanedbanými kožennými povrchy a bezpečně obnovit jejich původní barvu. Neutralizuje nepříjemné pachy, jako je cigaretový kouř, lidský pot, kuchyňské pachy atd. S příjemnou vůní kůže.

Leather Cleaner 150 ml- je silný a účinný čisticí prostředek. Odstraňuje nečistoty a skvrny z hladkých usní. Díky svému silnému složení je schopen vypořádat se se zanedbanými kožennými povrchy a bezpečně obnovit jejich původní barvu. Neutralizuje nepříjemné pachy, jako je cigaretový kouř, lidský pot, kuchyňské pachy atd. S příjemnou vůní kůže.

Leather Conditioner Matt 100 ml-se používá k impregnaci a výživě kožených povrchů. Výrobek proniká hluboko do kůže a dodává jí pružnost a vůni kůže. Použitím kondicionéru BadBoys Leather Conditioner je kůže opět měkká a hladká a zanechává ji matnou.

Leather Scent 30 ml- voní příjemněji než vůně kvalitní nové kůže. Dopřejte svému interiéru nepolapitelnou vůni nového automobilu. Stačí nastříkat malé množství a užít si dlouhotrvající luxusní vůni. 30 ml láhev vydrží dlouhou dobu díky své mimořádné intenzitě a účinnosti. Produkt můžete použít v autě, doma nebo v kanceláři.

Leather Cleaning Brush- a brush for cleaning leather upholstery je kartáč z měkkých přírodních štětin. Ideální pro všechny typy kůže.

Narrow soft brush- a brush with soft artificial bristles je ideální kattáč z přírodníma štětinami pro čištění všech zákoutí, detailů a čalounění. Nenahraditelný při čištění švů v čalounění sedadel a pro další aplikace, kde je vyžadováno jemné čištění. Délka 120 mm, výška štětin 25 mm.

Soft brush for cleaning details je kartáč s přírodníma štětinama díky tvaru je mnohem snazší dosáhnout těžko přístupných zákoutí. Nenahraditelný při čištění švů v čalounění sedadel a pro další aplikace, kde je vyžadováno jemné čištění.

3 x White microfiber for leather/ interior 30 x 30 cm- ultra měkký, bílý a nebarvený ručník z mikrovlákna. Ideální volba pro interiér z jemné kůže. Dvě strany nabízejí různou délku vláken - jedna je více plyšová pro extra jemné čištění, druhá je ideální pro setření nečistot.

White cotton applicator je velmi jemný aplikátor z bílé bavlny pro nanášení kondicionerů. Zajišťuje jistotu aplikace bez rizika poškrábání povrchu. Velmi savý, usnadňuje práci s velkým množstvím kondicionérů.

 

 

BadBoys - automobilová kosmetika značky RRCustoms vyvinutá společně se sesterskou společností RRCustoms LTD z Velké Británie.
Myšlenkou bylo vytvořit autokosmetiku, která výborně funguje a poskytne uživateli i něco navíc.
Fantastické vůně, snadno použitelné, mimořádný design - jedná se o prémiovou řadu i pro profesionální použití.